Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3022985
22109
481
Jewellery and precious metal items
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan
3022969
22110
481
1980 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan
3061077
22111
481
1976 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan
3288516
22113
481
Ezüst(Ag) mandzsettagomb-pár, jelzett, 2,3×1,8×1,1 cm, nettó: 7 g 3288513
22114
481
Ezüst(Ag) gömbmintás bross, jelzett, d: 3,4 cm, nettó: 11,6 g 3288496
22115
481
Ezüst(Ag) türkizköves ovális karperec nefelejcs függővel, 5,5×4,7 cm, bruttó: 8 g 3288501
22116
481
Ezüst(Ag) gyöngyös gyászkarperec, jelzett, kis sérüléssel, 6,2×5,3 c, bruttó: 16 g 3288592
22117
481
Ezüst(Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,6 g 3288594
22118
481
Ezüst(Ag) ovális köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,7 g 3288598
22119
481
2200
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,8 g 3288600
22120
481
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 55, 56, nettó: 2,7 g 3285276
22121
481
Ezüst (Ag) fülbevaló pár + gyűrű m: 53 br 4,82 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF