https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 170

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Georg Jensen dán ezüst gyűjtői evőeszközökhöz való tartozékok 4 db díszdoboz, 5 ismertető, egy puha tok.
1
22097.

Georg Jensen dán ezüst gyűjtői evőeszközökhöz való tartozékok 4 db díszdoboz, 5 ismertető, egy puha tok.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) eszköz, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 9,2 g
1
22098.

Ezüst(Ag) eszköz, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 9,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) angol hólyagos peremű ékszertartó tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 24,8 g
1
22099.

Ezüst(Ag) angol hólyagos peremű ékszertartó tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 24,8 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
1
22100.

Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g
1
22101.

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
"Penca de Balangandan" ezüst (Ag) Afro-Brazil eredetű amulett típus, charmokkal, jelzett, 6×8 cm, bruttó: 26,7 g
1
22102.

"Penca de Balangandan" ezüst (Ag) Afro-Brazil eredetű amulett típus, charmokkal, jelzett, 6×8 cm, bruttó: 26,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) zománcozott sapkadíszek, korall díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 25,1 g
1
22103.

Ezüst(Ag) zománcozott sapkadíszek, korall díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 25,1 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) köves, virágos fülbevalópár, jelzett, 0,9×1,3 cm, bruttó: 2,2 g
1
22104.

Ezüst(Ag) köves, virágos fülbevalópár, jelzett, 0,9×1,3 cm, bruttó: 2,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ezüst (Ag) vaddisznó akasztóval, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 22,3 g
1
22105.

Ezüst (Ag) vaddisznó akasztóval, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 22,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kis díszvilla, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 25, g Aranyozott, hibátlan
1
22106.

1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kis díszvilla, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 25, g Aranyozott, hibátlan

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű pipere eszköz, jelzéssel, h: 11 cm, bruttó: 8,5 g
1
22107.

Ezüst (Ag) nyelű pipere eszköz, jelzéssel, h: 11 cm, bruttó: 8,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) nyaklánc és zománc nyaklánc. Br 10, g
1
22108.

Ezüst (Ag) nyaklánc és zománc nyaklánc. Br 10, g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse