Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 170

Arany (Au) gyűrű, 10k, jelzett, m: 64, 5,8g
22024.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Arany (Au) 14K korpuszos kereszt medál, jelzett, 4,3×2,6 cm, nettó: 2,3 g
22025.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au) 14K gyűrű 6 db gyémánttal, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,61 g
22026.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Arany (Au) 14K gyűrű opál és gyémánt kövekkel, jelzett, certifikáttal, méret: 56, bruttó: 1,96 g
22027.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

22028.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

22029.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

22030.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22031.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

22032.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1975-185 5 db Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz villa és 4 kanál jelzett, h: 13,5, 11 cm, nettó: összesen 200 g Aranyozott, hibátlan, eredeti tokban
22033.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Biedermeier talpas kínáló. Többrétegű csiszolt üveg tál, súlyozott ezüst (Ag) lemez talpazatban, lepattanással, sérüléssel, m: 19 cm
22034.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) süteményes lapát, jelzett, h: 24 cm, nettó: 176 g
22035.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF