Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3265060
22024
481
60000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) gyűrű, 10k, jelzett, m: 64, 5,8g 3268778
22025
481
50000
Arany (Au) 14K korpuszos kereszt medál, jelzett, 4,3×2,6 cm, nettó: 2,3 g
3272240
22026
481
75000
Arany (Au) 14K gyűrű 6 db gyémánttal, jelzett, méret: 53, bruttó: 1,61 g 3272233
22027
481
75000
Arany (Au) 14K gyűrű opál és gyémánt kövekkel, jelzett, certifikáttal, méret: 56, bruttó: 1,96 g
2930057
22028
481
200000
3051018
22029
481
32000
3002131
22030
481
120000
3269241
22031
481
200000
2972160
22032
481
40000
3208848
22033
481
60000
cca 1975-185 5 db Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz villa és 4 kanál jelzett, h: 13,5, 11 cm, nettó: összesen 200 g Aranyozott, hibátlan, eredeti tokban 3285346
22034
481
40000
Biedermeier talpas kínáló. Többrétegű csiszolt üveg tál, súlyozott ezüst (Ag) lemez talpazatban, lepattanással, sérüléssel, m: 19 cm
3245578
22035
481
50000
Ezüst (Ag) süteményes lapát, jelzett, h: 24 cm, nettó: 176 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF