Bücher: Religion

Zahl der Lose: 58

Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás, kísérőfüzettel (Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája). Kiadói aranyozott, bordázott gerincű műbőr-kötés, a borítókon kis felületi hibákkal.
20607.

Rufpreis:
8 000 HUF

20608.

Rufpreis:
6 000 HUF

Krauß, [Franz Adam] Karl: Im Kerker vor und nach Christus. Schatten und Licht aus dem profanen und kirchlichen Cultur- und Rechtsleben vergangener Zeiten. Freiburg-Leipzig, 1895, J. C. B. Mohr, IX+(1)+380 p. Átkötött, aranyozott műbőr-kötésben, sérült, javított címlappal, a könyv elején két lapot rossz sorrendben kötöttek be.
20609.

Rufpreis:
4 000 HUF

Steiner Ádám: Komoly theologiai felolvasások könnyelmű politikusok számára. Roh J. A. nyomán közli - - . Veszprém, 1872, Krausz Ármin-ny., 117+(3) p. Korabeli egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel. (Ritka!)
20610.

Rufpreis:
5 000 HUF

Böjte Csaba - Karikó Éva: Iránytű a végtelenhez. Beszélgetés a szabadságról és a parancsolatokról. Böjte Csaba által DEDIKÁLT példány! Bp., 2016., Helikon. Kiadói papírkötés.
20611.

Rufpreis:
5 000 HUF

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Budapest, 1928. Palladis Rt. (Pallas Rt. ny.) 319 + [5] p. + 20 t. A katolikus Újszövetség-fordítás valamennyi fejezete előtt rövid összefoglalás. Kéthasábos szövegoldalakkal, a lábjegyzetek a hasábok alján. Példányunk címlapján apró foltosság, verzóján tájékoztató felülragasztás. Aranyozott, vaknyomásos, álbordázott kiadói egészvászon kötésben, kiadói tokban. Szép példány.
20612.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett drága kövekkel kirakott Arany Korona. Azaz: külön-különféle válogatott ájtatos szép imádságokból, lelki foghászokból [...] drágakövekkel formáltatott és készítettetett imádságos és énekes könyv... Bp.,1911., Rózsa Kálmán, 8+460+IV p. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, restaurált, részben pótolt lapokkal, hiányzó címképpel, bejegyzéssel.
20613.

Rufpreis:
3 000 HUF

Máltai Könyvek sorozat 4 kötete. Herwig Büchele: Keresztény hit és politikai ész. A katolikus társadalmi tanítás új megközelítése. Carlo Carretto: Család, kis egyház. Carlo Carretto: Levelek a sivatagból. Marie-Héléne Mathieu: Soha többé egyedül! Műbőr kötés, jó állapotban.
20614.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szuszai Antal: Előkészület a nagy napokra. Katekézisek az először gyónók és áldozók, valamint a bérmálkozók előkészítésére. Győr, 1908, "Borromeus" Szerkesztő-Kiadója (Győregyházmegye-ny.), VIII+519+(7) p. Átkötött félvászon-kötésben.
20615.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szokoly Viktor: Pápák bűnei I-III. köt. Szamizdat kiadás? hn., én., nyn., 2+448 p. Modern egészvászon-kötésben.
20616.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rózsaszirmok. Imádságoskönyv katolikus gyermekek részére. Pécs, 1929, Haladás. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban.
20617.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tárkányi B. József: Lelki manna - Imádságos és énekeskönyv, hangjegyes kiadás. Eger, 1896, Szent István Társulat, sérült egészvászon kötés.
20618.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF