Bücher: Religion

Zahl der Lose: 58

Baja Béla: Biblia-kódex. Új Testamentum. 1-2. köt. Bp., 2001, Advent Kiadó. Számozott (1554/3400) példány. Díszes kiadói műbőr kötésben, kiadói kísérőfüzettel, kiadói karton védőtok egy éle ragasztott, magánkönyvtári bélyegzésekkel.
20644.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paolo Segneri: Pratica delle missioni del padre - - della Compagnia di Gesu' predicatore pontificio... Parte Prima - Parte Seconda. Venezia, 1714, Andrea Poletti, 16+118+2+99 p. Olasz nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkékkel, a 2. részben foltos lapokkal, a rézmetszetű táblák hiányoznak./ Paolo Segneri: Pratica delle missioni del padre - - della Compagnia di Gesu' predicatore pontificio... Parte Prima - Parte Seconda. Venezia, 1714, Andrea Poletti, 16+118+2+99 p. In Italian language. Leather-binding, with worn and spotty cover, with spotty pages in the second part, the copper engraving plates are missing.
20645.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hajdu Péter: A keresztről való beszéd. - Prédikációk. A szerző felesége által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., én., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
20646.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kisnyomtatvány: Három igen szép énekek és litánia a Szent Háromságról. Zombor 1868. Wagner A. 7p.
20647.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

Az életadó oszlop legendája és más történetek. Georgiai szentek élete és vértanúsága. 1990, Életünk Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20648.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Márton Lajos rajzaival. Bp., (1927), Szent István-Társulat, 142+(2) p. Oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
20649.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nanofszky György: Kereszténység, katolicizmus, ortodoxia. Windsor kiadó, 1996, kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT.
20650.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baros Gyula: Boldog Margit Legendája. P. Böle Kornél előszavával. Minárné Techert Anna illusztrációival. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 218+2 p. +10 t. Kiadói papírkötés.
20651.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drummond Henrik: A legfőbb jó. Ford.: Szabadi Béla. Bp., é.n. (cca 1905), Londoni Vallásos Iratokat Terjesztő Társulat (Hornyánszky-ny.), 77+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, néhány kissé sérült lappal.
20652.

Rufpreis:
2 400 HUF

Drummond Henrik: Az átalakúlt élet. Ford.: ifj. Victor János. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Londoni Traktátus Társulat (Hornyánszky-ny.), 65+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20653.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF