Paolo Segneri: Pratica delle missioni del padre - - della Compagnia di Gesu' predicatore pontificio... Parte Prima - Parte Seconda. Venezia, 1714, Andrea Poletti, 16+118+2+99 p. Olasz nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkékkel, a 2. részben foltos lapokkal, a rézmetszetű táblák hiányoznak./ Paolo Segneri: Pratica delle missioni del padre - - della Compagnia di Gesu' predicatore pontificio... Parte Prima - Parte Seconda. Venezia, 1714, Andrea Poletti, 16+118+2+99 p. In Italian language. Leather-binding, with worn and spotty cover, with spotty pages in the second part, the copper engraving plates are missing.
Hajdu Péter: A keresztről való beszéd. - Prédikációk. A szerző felesége által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., én., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Márton Lajos rajzaival. Bp., (1927), Szent István-Társulat, 142+(2) p. Oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
Baros Gyula: Boldog Margit Legendája. P. Böle Kornél előszavával. Minárné Techert Anna illusztrációival. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 218+2 p. +10 t. Kiadói papírkötés.
Drummond Henrik: A legfőbb jó. Ford.: Szabadi Béla. Bp., é.n. (cca 1905), Londoni Vallásos Iratokat Terjesztő Társulat (Hornyánszky-ny.), 77+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, néhány kissé sérült lappal.
Drummond Henrik: Az átalakúlt élet. Ford.: ifj. Victor János. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Londoni Traktátus Társulat (Hornyánszky-ny.), 65+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.