Bücher: Religion

Zahl der Lose: 58

Breviarium Romanum I-II. Romae-Turonibus-Parisiis,1961, Maison Mame. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.
20619.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zubriczky Aladár: Párhuzamok a kereszténység és más vallások között. Bp., 1910, Szent István Társulat. Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20620.

Rufpreis:
2 800 HUF

Miklós István: Az istenség mint az ember rokona az ósémi személynevekben. DEDIKÁLT! Bp., 1941, Stephaneum. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, emiatt egy új papírborító gerincnél hozzáerősítve, ceruzás jelülésekkel.
20621.

Rufpreis:
4 000 HUF

Emile Bougaud: Histoire de Sainte Monique. [Szent Mónika története.] Paris, 1901., Librairie Ch. Poussielgue, 1 t.+608 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
20622.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heilige Anklänge. Gebete für katholische Christen von J. S. Albach. Pest, 1864, Heckenast. Kiadói csont kötés, gerinc kopottas bársony, aranyozott lapélek, gerinc kivételével jó állapotban.
20623.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pruzsinszky Pál: Kálvin János. Életrajz. A reformátor születésének négyszázados évfordulója alkalmából. Református Egyházi Könyvtár IV. köt. Pápa, 1909, Magyar Református Egyház (Ref. Főiskolai Könyvnyomda), 1 (címkép) t.+ XVI+438 p.+ 6 t. (egy kihajtható). Kiadói egészvászon-kötés, a borítón és gerincen kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban.
20625.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., 1937, Szentírás-Egyesület, 285+(3) p.+ 40 t. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással.
20626.

Rufpreis:
2 000 HUF

II. János Pál pápa: Római triptichon. Elmélkedések. 2003, Új Ember. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20627.

Rufpreis:
1 000 HUF

20628.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Teljes kétnyelvű (héber-magyar) Biblia két kötetben- I-II. Bp., 1993, Makkabi, műbőr kötés, jó állapotban.
20629.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schütz Antal: Katolikus hitvédelem. (Katolikus vallástan, IV. rész). A középfokú iskolák legfelső osztálya számára és magánhasználatra. Bp., 1913, Szent István-Társulat, VI+150 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, a címlapon kis szakadással, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
20630.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antoine de Saint-Exupéry: Oeuvres. Moscou. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20631.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF