Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett drága kövekkel kirakott Arany Korona. Azaz: külön-különféle válogatott ájtatos szép imádságokból, lelki foghászokból [...] drágakövekkel formáltatott és készítettetett imádságos és énekes könyv... Bp.,1911., Rózsa Kálmán, 8+460+IV p. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, restaurált, részben pótolt lapokkal, hiányzó címképpel, bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras