Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 562

Undi Mária: Magyar Kincsesláda. IV. füzet: Toroczkói rámavarrott hímzés. Művészi, eredeti rajz- és hímzésminták gyűjteménye. Bp., én., Szerzői, 4 sztl. lev. + 11 t. Kiadói papírmappa, sérült, javított borítóval.
19892.

Rufpreis:
1 800 HUF

Undi Mária: Magyar Kincsesláda. VIII. füzet: Dunántúli lyukacsos- és telehímzés. Művészi, eredeti rajz- és hímzésminták gyűjteménye. Bp., én., Szerzői, 4 sztl. lev. + 17 t. Kiadói papírmappa, sérült borítóval, két tábla sérült.
19893.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ifj. Forray Lóránd: Magyar festők aukciós indexe. 2000-2007. Bp., 2007.,Foltyn és Társa Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
19894.

Rufpreis:
1 800 HUF

Expositio I. Borsos Mihály fotográfiái. Szerk.: Gosztonyi Ferenc. Bp., 2006, Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19895.

Rufpreis:
1 600 HUF

Garas Klára: Magyarországi festészet a XVIII. században. Magyarországi barokk festészet. II. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
19896.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19897.

Rufpreis:
1 800 HUF

Losonci Miklós: Hincz Gyula életműve. Szentendre, 1989., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, az utolsó lap szakadt, az utolsó lap és a hátsó borító foltos. Megjelent 500 példányban.
19898.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998., Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19899.

Rufpreis:
1 800 HUF

A. Barszkaja: Paul Cézanne. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: - -. Bp.-Leningrád, 1984, Corvina - Auróra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19900.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lukács Antal (szerk.): Filmelmélet. 1968, Magvető. Kiadói papírkötés, borítón sérülésekkel, kissé kopottas állapotban.
19901.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rácz István: Hajdúnánás története. Hajdúnánás, 1973, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19902.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

P. Szűcs Julianna: Szőnyi István. Bp., 1978, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappa, foltos, kopott, szakadt, mappával.
19903.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF