Undi Mária: Magyar Kincsesláda. VIII. füzet: Dunántúli lyukacsos- és telehímzés. Művészi, eredeti rajz- és hímzésminták gyűjteménye. Bp., én., Szerzői, 4 sztl. lev. + 17 t. Kiadói papírmappa, sérült borítóval, két tábla sérült.
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVIII. században. Magyarországi barokk festészet. II. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
Losonci Miklós: Hincz Gyula életműve. Szentendre, 1989., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, az utolsó lap szakadt, az utolsó lap és a hátsó borító foltos. Megjelent 500 példányban.
Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998., Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
A. Barszkaja: Paul Cézanne. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: - -. Bp.-Leningrád, 1984, Corvina - Auróra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
P. Szűcs Julianna: Szőnyi István. Bp., 1978, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappa, foltos, kopott, szakadt, mappával.