Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000029/Gombosi-Gyorgy-Uj-magyar-rajzmuveszet-Rippl-Ronaitol-a-Nyolcakig-Bp-1945-Erasmus~II3281837
3281837
19897
480
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: nk