Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 562

Hanik, Marian: Wieliczka. Seven Centuries of Polish Salt. Warsaw, 1988, Interpress Publishers. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19722.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egy / Kor. Különutak és kivonulás a konszolidáció idején. Bp., 2017, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19723.

Rufpreis:
3 000 HUF

A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+15 t. Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, egy hiányzó táblával. + A 100 éves Nemzeti Színház jubileuma alkalmából, emlékkártya Csortos Gyula (1883-1945) színész autográf aláírásával.
19724.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ernyey Gyula: Muchától Rubikig. Magyarország és Kelet-Közép-Európa 20. századi designtörténetéből. From Mucha to Rubik. Bp., 2010, Ráday Könyvesház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19725.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1922-1925 Innendekoration. Die gesamte Wohnungskunst in Bild und Wort. Herausgeber: Hofrat Alexander Koch. XXXIII. Jahrgang. April 1922. + XXXVI. Jahrgang. Februar, März, April, Mai, Juni 1925. Összesen 6 db. Darmstadt, Verlagsanstalt Alexander Koch. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, hirdetésekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítókkal, szétváló fűzéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19726.

Rufpreis:
3 000 HUF

1925 Innendekoration. Die gesamte Wohnungskunst in Bild und Wort. Herausgeber: Hofrat Alexander Koch. XXXVI. Jahrgang. April, Mai, Juni 1925. (3 db). Darmstadt, Verlagsanstalt Alexander Koch. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, hirdetésekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítókkal, szétváló fűzéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19727.

Rufpreis:
3 000 HUF

1944 Die Kunst im Deutschen Reich. 8. Jahrgang, Folge 2. München, 1944, Zentralverlag der NSDAP, 1 sztl. lev.+ 28-48 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
19728.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Die Kunst im Deutschen Reich. 6. Jahrgang, Folge 8/9. München, 1942, Zentralverlag der NSDAP, 1 sztl. lev.+ 199-244 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel.
19729.

Rufpreis:
3 000 HUF

A mű súlya. Elekes Károly. Összeáll.: Merhán Orsolya. Bp., 2021, Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19730.

Rufpreis:
3 000 HUF

19731.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Craft & Design. Irányok, utak a kortárs magyar iparművészetben. 2008-2009. Szerk.: Urbán Ágnes. Bp., 2010. Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége. Készült 750 példányban. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
19732.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Daniel Blum: A Pictorial Treasury of Opera in America. New York, 1954, Greenberg Publisher. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19733.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF