Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 562

Horváth Lászlóné: Őskor és ókor művészete. Barangolás a művészettörténetben. Celldömölk, 2002, Pauz-Westermann Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés, kötés belső oldalán sérülés, egyébként jó állapotban.
19868.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Schoen Arnold (szerk.): Pest-budai művészeti almanach az 1919. esztendőre. (Ötven képpel). Bp., [1918], Uránia-ny., 130+(6) p. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, az előzéklapon ceruzás bejegyzéssel (,,szerző ajándéka 1919.VII.8.").
19869.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Révész Tamás: New York. New York - London, 2000, W. W. Norton & C. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Révész Tamás (1946- ) az Egyesült Államokban élő magyar származású Balázs Béla-díjas fotóművész, fotóriporter.
19870.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Révész Tamás: Budapest. Az előszót és a képaláírásokat írta: Bächer Iván. Bp., 2003, Herald. Magyar, angol, német és francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Révész Tamás (1946- ) az Egyesült Államokban élő magyar származású Balázs Béla-díjas fotóművész, fotóriporter.
19871.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Koczogh Ákos: A modern művészet útjai. Bp., 1972., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
19872.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rejőd Tiborc: Bevezetés a műélvezetbe. (Dedikált!) Felvinczi Takáts Zoltán előszavával. Művészetek Kézikönyve I. Bp., 1944, Korszerű Könyvtár (Kolozsvár, Minerva-ny.), VII+(1)+344 p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval, Megyer-Meyer Attila (1909-1980) építészmérnök, szakíró tulajdonosi bélyegzőjével. A szerző, Rejőd Tiborc (1892-1972) paptanár, művészettörténész által dedikált példány.
19873.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pócs Péter: Posters by Pócs - Plakátok. Bp., 1990, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19874.

Rufpreis:
1 800 HUF

Evetsil. A 20-as évek cseh avantgardja. Ford.: Lovay Zsuzsa. Bp., 1989., Műcsarnok. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19875.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az 1970-es évek új amerikai festészete. Kiállítás a New Museum gondozásában Allan Schwartzman - Kathleen Thomas és Marcia Tucker tanulmányai. Gazdag képanyaggal illusztrált. hn., én., nyn., Kiadói haránt-alakú papírkötés.
19876.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár László: Herendi porcelán díszmű. [Herend, 1967., Herendi Porcelánmanufaktúra Rt.], 41 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
19877.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fischer György. Zalaegerszeg,(199.), Gura-ny., 2 p.+18 t. Kiadói papírmappában. + cca 2000 Fischer György: Fischer. [Zalalegerszeg],én.,Zala Megyei Múzeumok Igazgatósága, 6 sztl. lev.
19878.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ingo F. Walther: Pablo Picasso. 1881-1973. Az évszázad zsenije. Ford.: Bara Mariann. Bp., 1994., Taschen/Vince. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
19879.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF