Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 562

Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón törésnyommal, .
19856.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rainer Wolff: Das kleine Haus. München, 1973, Georg D. W. Callwey. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval.
19857.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gustav Klimt. Zehn Handzeichnungen mit einem Begleitwort. Herausgegeben von Gustav Glück. Wien-Berlin-Leipzig-München, 1922, Rikola Verlag, 4 sztl. lev.+ 10 (reprodukciók) t. (Komplett). Kiadói mappában.
19858.

Rufpreis:
1 800 HUF

Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Edited by Carol H. Beck. Philadelphia, 1900, Commissioners of Fairmount Park. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19859.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pipics Zoltán: Igy nézd a szépet! Ifjú műbarátoknak írta - - , a Műcsarnok titkára. 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp., [1943], szerzői kiadás (Légrády-ny.), 218+(6) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
19860.

Rufpreis:
1 400 HUF

2005 Pánti Imre kiállítási katalógus, Pánti Imre (1945-2020) festőművész dedikációjával + meghívó
19861.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klauss, Jochen: Goethe als Zeichner in Italien. Weimar, 1988, NFG. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19862.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koczogh Ákos: Percz János. H.n., (1976), k.n.. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19863.

Rufpreis:
1 600 HUF

Almási Tibor: Kósa-Huba Ferenc, 1910-1983. Győr, 1999, Régio Art. 53p. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19864.

Rufpreis:
1 600 HUF

Károlyi Ernő festőművész munkáit bemutató 2 db katalógus: Károlyi Ernő. H.n., 1992, k.n.. Magyar, angol és német nyelven. Vigadó Galériában rendezett kiállításához megjelent katalógus, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben. + Károlyi Ernő. H.n., 1999, k.n. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19865.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wach Zsuzsa Forró Tamás (szerk.): Weininger Andor (1899-1986) korai képei. Bp. 1990, Belvedere Szalon. Magyar, angol és német nyelven. 76p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19866.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bordács Andrea (szerk.): Méhes László. Bp., 1999, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19867.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF