Rainer Wolff: Das kleine Haus. München, 1973, Georg D. W. Callwey. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval.
Gustav Klimt. Zehn Handzeichnungen mit einem Begleitwort. Herausgegeben von Gustav Glück. Wien-Berlin-Leipzig-München, 1922, Rikola Verlag, 4 sztl. lev.+ 10 (reprodukciók) t. (Komplett). Kiadói mappában.
Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Edited by Carol H. Beck. Philadelphia, 1900, Commissioners of Fairmount Park. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Pipics Zoltán: Igy nézd a szépet! Ifjú műbarátoknak írta - - , a Műcsarnok titkára. 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp., [1943], szerzői kiadás (Légrády-ny.), 218+(6) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
Károlyi Ernő festőművész munkáit bemutató 2 db katalógus: Károlyi Ernő. H.n., 1992, k.n.. Magyar, angol és német nyelven. Vigadó Galériában rendezett kiállításához megjelent katalógus, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben. + Károlyi Ernő. H.n., 1999, k.n. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Wach Zsuzsa Forró Tamás (szerk.): Weininger Andor (1899-1986) korai képei. Bp. 1990, Belvedere Szalon. Magyar, angol és német nyelven. 76p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.