Organic Sculpture. Sculptures inspired by organic sctructures. (Francois Imre Kovacs, 1915-2005), szobrász és festőművész kiállítási katalógusa, é. n. 23p. Kiadói papírkötésben.
Géza Perneczky: The Poly-dimensional Fields of Saxon-Szász. A művész, Saxon Szász János (1964-) festőművész. Bp., 2002, Nemzetközi MADI Múzeum Alapítvány. 104p. Magyar és angol nyelven. Színes képekkel, Saxon Szász János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon kötés.
Balogh László. Szerk.: Balogh László. Kiállítási katalógus magyar, angol és német nyelven. Szentendre, 1999. 40p. Kiadói papírkötésben. Kissé kopott állapotú.
Balogh Zolán - H. Szilasi Ágota: Művészek és mecénások Salgótarjánban. 1922-1946. Kiállítási katalógus. Salgótarján, 1989., Nógrádi Sándor Múzeum, 24 p. Fekete-fehér fotókkal, közte Bátki József, Bóna Kovács Károly és Fayl Frigyes műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
4 Graphiker aus Ungarn. Galerie im Café am Markt. (György Jovián, László József Molnár, Ákos Muzsnai, István Püspöki). Artbureau Budapest, 1984. 12p. Kiadói papírkötésben.
Győrffy Sándor, Ruda Gábor (szerk.): Izzó sodrásban : a Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2018. Bp., 2019., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Megjelent 400 példányban. Magyar és német nyelven. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Győrffy Sándor, Ruda Gábor (szerk.): Kortárs magyar tűzzománcművészet : a Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2008-2015. Bp., é.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Megjelent 400 példányban. Magyar és német nyelven. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.