https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 138
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3226506
12825
479
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Wagner büszt. Fa szobor, jelzett a hátoldalon "IC", m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3226441
12826
479
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Gyenes Tamás (1920-1963): Szerelmespár. Festett gipsz, 1963, jelzett, m: 24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3214027
12827
479
0
65000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117519
12828
479
0
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.
Das Lot is nicht erreichbar
3089783
12829
479
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.
Das Lot is nicht erreichbar
3196530
12830
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Fej figura figuratív afrikai keményfa faragás 14 cm 3196517
12831
479
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3196524
12832
479
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Korsót cipelő pár figuratív afrikai keményfa faragások, egyik sérült 18, 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3196536
12833
479
0
2800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai fali dísz, relief figuratív afrikai keményfa faragás 50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3196540
12834
479
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai fali dísz, figuratív afrikai keményfa faragás kis sérüléssel 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3196516
12835
479
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Sokalakos figuratív afrikai keményfa faragás, töréssel 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3204115
12836
479
0
6500
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Johannes Fischedick (német 1908-1984): Olvasó gyermekpár. Terrakotta, jelzés nélkül, m: 18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse