https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 138
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3071742
12873
479
0
70000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2840579
12874
479
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3003746
12875
479
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm 3130702
12876
479
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3131960
12877
479
0
38000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3131963
12878
479
0
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3169730
12879
479
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3173570
12880
479
0
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Károly (1909-1994): Bartók Béla. Engóbozott terrakotta, jelzett, kopással, m: 30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117588
12881
479
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Veres Kálmán: Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3110692
12882
479
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3252075
12883
479
0
3400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3252308
12884
479
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Vadász kutyájával. Faragott fa szobor, m: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse