https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12873.

Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
1
12874.

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
1
12875.

Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
1
12876.

Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
1
12877.

Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm
1
12878.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 33 cm
1
12879.

Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 33 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antal Károly (1909-1994): Bartók Béla. Engóbozott terrakotta, jelzett, kopással, m: 30,5 cm
1
12880.

Antal Károly (1909-1994): Bartók Béla. Engóbozott terrakotta, jelzett, kopással, m: 30,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veres Kálmán: Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12881.

Veres Kálmán: Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
1
12882.

Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
1
12883.

Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vadász kutyájával. Faragott fa szobor, m: 40 cm
1
12884.

Vadász kutyájával. Faragott fa szobor, m: 40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse