Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3222381
12765
479
360000
Sculptures, statuettes, plaques
1979, Vilt Tibor (1905-1983): Emlékmű. Geometrikus alumínium elemekből összeállított, mozgatható részekből is álló applikáció, márvány talapzaton. Jelzett, m: 39,5 cm
3268543
12766
479
90000
Sztrákos László (1954): Várakozás. Patinázott bronz, márvány talapzaton, művész példán 1/1, jelzett, m: 28 cm
3263286
12767
479
55000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett a talpán, illetve címkével a talpazaton, m: 29 cm 3272638
12768
479
cca 1900, Jézus dombormű, keretben, 6,5x6 cm 3272833
12769
479
Nagy Sándor (1923-2017): Idolok. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, egy laza darabbal, 29x17 cm 3263290
12770
479
26000
cca 1900, Kendős nő büszt. Festett terrakotta, jelzett, kopással, m: 31,5 cm
3263292
12771
479
Art deco kalászhordó nő. Sorszámozott, mázas fajansz, kopással, m: 29,5 cm
3264975
12772
479
Kucs Béla (1925-1984): Női akt fotelben. Festett kerámia, jelzett, gyári anyaghibával, m: 16,5 cm 3265952
12773
479
Papp Zoltán fém fali dísz, bronzírozott alumínium, jelzés nélkül, d: 24 cm 3265506
12774
479
Osvaldo Moroder 2 darab troll figura. Faragott fa, jelzett, m: 6-7 cm 3266531
12775
479
Karl Perl (1876-1965): Halász. Bronz kisplasztika, márvány talapzatra erősítve, jelzett, 8x5 cm, 15x8 cm 3268284
12776
479
3400
Faragott keleti szobor, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF