https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 138
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3029519
12813
479
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
2966684
12814
479
0
90000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3049220
12815
479
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2657996
12816
479
0
75000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Polgár Rózsa (Kossuth-díjas magyar textilművész) édesapja büsztje. (Polgár László akadémikus.) Öntött bronz, márványtalapzaton. m: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202835
12817
479
0
2800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Cony Kailer: Szent Szűz Jézussal, Dombornyomott réz lemez. fa alapon 30x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3222317
12818
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Férfi és nő. Faragott fa szobor 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3222744
12819
479
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3222407
12820
479
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, öntöttvas szobor, irizáló mázzal. jelzés nélkül, m: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3222221
12821
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Gyermek bárányokkal, bronzírozott gipsz, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3222199
12822
479
0
4400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Akt. Ón szobor, jelzés nélkül, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3225826
12823
479
0
1800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Arc, kerámia fali dísz, j.n. 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3228349
12824
479
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Sas madár. Faragott fa, aranyfestéssel 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse