https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 138
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3192550
12837
479
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
2 darab antik keretezett faragott fa relief: virágot szedő, illetve kiskutyákkal játszó gyermek ábrázolásokkal. Egyik jelzett, 14x9 cm, kerettel 24x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184983
12838
479
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
3 darab részletgazdag festett gipsz keleti kerámia szobor, kis lekopásokkal, m: 22-39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184982
12839
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
József. Asztali kegytárgy, engóbozott kerámia, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184981
12840
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Férfi fej. Faragott népi szobor, m: 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184980
12841
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Meditáló. Faragott keleti fa szobor, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3042898
12842
479
0
2800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3004972
12843
479
0
4400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Faragott férfi és nő figura, Kenya, díszítményekkel, kopással, m: 27-29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2960196
12844
479
0
4800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117539
12845
479
0
70000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued.
Das Lot is nicht erreichbar
3155549
12846
479
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Állatfigurákkal díszített részletgazdag fafaragás, kopással, m: 43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3155546
12847
479
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti bölcs. Részletgazdagon faragott keményfa, m: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3155543
12848
479
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti bölcs. Részletgazdagon faragott keményfa, m: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse