Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3252306
12885
479
Sculptures, statuettes, plaques
Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm
3252307
12886
479
Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm
3251515
12887
479
Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3247892
12888
479
Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm
3248595
12889
479
5500
Thus jelzéssel: Schiller. Bronz, talapzaton, m: 12,5 cm 3248588
12890
479
22000
Ferdinand Preiss után: Táncoslány. Patinázott bronz szobor márvány talpazaton, jelzett, m: 32 cm 3248602
12891
479
3400
gorilla kicsinyével fém szobor, m: 7 cm 3244360
12892
479
Kalazanci Szent József szobra. Bronzírozott ón, jelzett, kopással, m: 11 cm
3023193
12893
479
32000
3243473
12894
479
Konyorcsik János (1926-) Zsuzsanna és a vének. Bronz plasztika, fa lapon, jelzett, 23x17 cm, 30x24 cm 3173594
12895
479
Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm
2938886
12896
479
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF