https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Casea gyár: Dávid szobor. Rezin, márvány talpon, jelzett, ragasztott, m: 39,5 cm
1
12801.

Casea gyár: Dávid szobor. Rezin, márvány talpon, jelzett, ragasztott, m: 39,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kiss Kovács Gyula (1922-1984): Női akt. Bronz, gránit talapzaton. Jelzett 27 cm
1
12802.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984): Női akt. Bronz, gránit talapzaton. Jelzett 27 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
1
12803.

Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovács szobra., réz, öntött, Jelzés nélkül m: 20 cm
1
12804.

Kovács szobra., réz, öntött, Jelzés nélkül m: 20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Agancsos alak (cím nélkül). Applikációk, festett fa. Jelzés nélkül. Sérült. m: 66 cm.
1
12805.

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Agancsos alak (cím nélkül). Applikációk, festett fa. Jelzés nélkül. Sérült. m: 66 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)
1
12806.

Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
1
12807.

Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
1
12808.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
1
12809.

Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
1
12810.

Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
1
12811.

Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
1
12812.

Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse