https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 138
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3266363
12801
479
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Casea gyár: Dávid szobor. Rezin, márvány talpon, jelzett, ragasztott, m: 39,5 cm 3265833
12802
479
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Kovács Gyula (1922-1984): Női akt. Bronz, gránit talapzaton. Jelzett 27 cm 3265837
12803
479
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3264143
12804
479
0
6000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács szobra., réz, öntött, Jelzés nélkül m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039228
12805
479
0
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Agancsos alak (cím nélkül). Applikációk, festett fa. Jelzés nélkül. Sérült. m: 66 cm. 2998187
12806
479
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
3142691
12807
479
0
140000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117525
12808
479
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
Das Lot is nicht erreichbar
2650009
12809
479
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3094210
12810
479
0
110000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
Das Lot is nicht erreichbar
3029924
12811
479
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
3029933
12812
479
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse