Antik Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3137660
12670
479
Antique
Keleti állat mintás mokett, fali szőnyeg, 155x280 cm
3137171
12671
479
Antique
Angol barometer, jelzett, fémen kis repedéssel, d: 24,5 cm
3089521
12672
479
Antique
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
3070872
12673
479
Antique
Tibeti lámacsengő vadzsrával. Antik tibeti meditációs eszközök, bronz, m: 16 cm, 11x11 cm 3116872
12674
479
32000
Antique
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm
3118501
12675
479
Antique
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm
3120947
12676
479
4800
Antique
Szőttes. cca 19. sz. vége, Észak-Balkán, sérüléssel, cca 160x38 cm
3120953
12677
479
Antique
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
2938891
12678
479
Antique
2 db ón szakés pohár dobozban plasztikus díszítéssel. Japán XX: sz. eleje d: 8,5 cm
3035359
12679
479
4800
Antique
2722586
12680
479
Antique
2744832
12681
479
4600
Antique
Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF