https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 225
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2927026
12658
479
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927028
12659
479
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2832517
12660
479
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti lakk váza, gyöngyházberakásokkal, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964664
12661
479
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüstözött szamovár, jelzéssel, kopással, m: 33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2784950
12662
479
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm
Das Lot is nicht erreichbar
3150858
12663
479
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jurkó László (-): Fénysugár a hegyekben. Festett gyapjú, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 54×74 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3150896
12664
479
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 63x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3150895
12665
479
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 46x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3152027
12666
479
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopással, m: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3153724
12667
479
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós kínáló. Füzérmintákkal díszített alpakka test, üveg betéttel. kis kopással, 39x15x13 cm 3154418
12668
479
0
3400
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós ezüstözött kancsó, kopással, m: 22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139504
12669
479
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse