Antik

Zahl der Lose: 225

12646.

Rufpreis:
4 000 HUF

12647.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm
12648.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm
12649.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. vége, ütődésnyommal, m: 23,5 cm
12650.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szecessziós kétágú rézlemez falikar, m: 34 cm
12651.

Rufpreis:
8 000 HUF

12652.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12653.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12654.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

12655.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm
12656.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kare design kép. Applikáció, kollázs, rétegelt falemez. Egyedi darab. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12657.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF