https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 225
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2927272
12646
479
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Lemezárugyár régi diavetítő, nincs kipróbálva, kopásokkal, m: 16 cm 2927505
12647
479
0
19000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2981340
12648
479
0
3200
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3185365
12649
479
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3185361
12650
479
0
3800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. vége, ütődésnyommal, m: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3186951
12651
479
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós kétágú rézlemez falikar, m: 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3192555
12652
479
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Glar? Margit: Virágoskert. Tűzzománc kép, dekoratív keretben, 14x9 cm, kerettel, 26x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2886948
12653
479
0
5500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Barokk stílusú falikar, sárgaréz, virágos és puttófejes díszítéssel, 20. sz. első fele, h: 24,5, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3116117
12654
479
0
100000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3170405
12655
479
0
40000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Thao Wessuwan. Részben patinázott bronz, Thaiföld, XX. sz., m: 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3169615
12656
479
0
4400
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3176698
12657
479
0
28000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kare design kép. Applikáció, kollázs, rétegelt falemez. Egyedi darab. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse