Antik Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3224126
12610
479
Antique
Sztereokép néző American Streoscopic Co. 34 cm
3164053
12611
479
4200
Antique
1942 A Genti Zenei Konzervatórium trombita szakán tanult hallgatónak adott érme, oklevele üvegezett keretben 46x32 cm
3230454
12612
479
15000
Antique
Régi vadász stílusú 8 darabos színezett talpú römer pohár készlet, márvány tálcán, agancs alakú fém fogókkal, tálcán kopással 58x18 cm, poharak m: 13,5 cm
3228883
12613
479
7500
Antique
Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
3226714
12614
479
Antique
Ókori makedón királyi motívummal ellátott fém tál. Jelzett, iparművész múzeumi replika d: 23 cm, eredeti dobozában 3225778
12615
479
Antique
Asztali feszület, a hátoldalán szabadkőműves jelképekkel. Fém. XX: sz. eleje. 28 cm
3225790
12616
479
Antique
Mécsestartó, áttört aranyozott réz, több korból m: 12 cm
3230941
12617
479
24000
Antique
cca 19. sz. vége, Bunsen-égő. Köszörült díszítéses kristály test, jelzett ezüst (Ag) szerelékkel, m: 15,5 cm
3222273
12618
479
24000
Antique
Lőrincz Vitus (1933-): Mária. Tűzzománc kép, jelzett, fa keretben, 24x15 cm
3227936
12619
479
Antique
Jézus angyalokkal. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 21×16,5 cm
3227943
12620
479
Antique
Szent család. Erdélyi antik festett üvegikon, 39×29 cm
3227948
12621
479
Antique
Ádám és Éva. Erdélyi antik festett üvegikon, sérült, fakeretben, 40×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF