https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 225
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3272443
12598
479
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Albert Köhler (AK & Cie) jugendstil tálca, jelzett, kopással, h: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049883
12599
479
0
4400
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik bronz kétágú neorokokó gyertyatartó. Kopással, 30x35 cm 3025162
12600
479
0
2600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1948, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3006155
12601
479
0
3200
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028761
12602
479
0
1600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964271
12603
479
0
3400
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüstözött réz kaviárkínáló, üvegbetétek nélkül, kopással, 31x19x15 cm 2879495
12604
479
0
55000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3120045
12605
479
0
220000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
Das Lot is nicht erreichbar
3120100
12606
479
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
Das Lot is nicht erreichbar
3225776
12607
479
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 19. sz. vége, antik japán borotválkozótükör, sérüléssel, pótlással, 26x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3160330
12608
479
0
14000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Hadifogoly munka. 1919, orosz hadifogságban, faragott fa, h: 71 cm 3116271
12609
479
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse