Antik Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3210772
12707
479
Antique
Süteményes villa és kés készlet + tortalapát, gyöngyház nyéllel 14-21 cm 3210774
12708
479
Antique
Süteményes villa és kés készlet, rózsafa nyéllel, aranyozott 21-25 cm 3270579
12709
479
Antique
Kenyérpecsételő. Máramaros, 19. sz. második fele, faragott fa, d: 13 cm 3202803
12710
479
Antique
3202802
12711
479
Antique
3202830
12712
479
Antique
Azonosítatlan jelzéssel: Türkiz táj. Tűzzománc, fa keretben 14x11 cm
3202829
12713
479
Antique
Azonosítatlan jelzéssel: Tengerparti táj. Tűzzománc, fa keretben 14x11 cm
3234590
12714
479
5500
Antique
3 darab antik cloisonne tárgy, váza, gyűrűtartó, teknős, m: 5 cm alatt
3040914
12715
479
3200
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
3138132
12716
479
Antique
Páva motívumos iparművész tálka / hamuzó, öntött fém, jelzett, 13,5x10x2 cm
2723860
12717
479
Antique
3268000
12718
479
Antique
Antik gyertyatartó, magyar koronás jelzéssel és mesterjegyekkel, súlyozott, m: 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF