Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268135
10476
479
Ivana Stanisavljevic Negic (1977-): Family on the boat. Olaj, applikácóa, farost. Jelzett, hátoldalt a művész autográf dedikációjával. Keretben 30x50 cm
2692745
10477
479
14000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet Leanderrel, 1930. Olaj, karton. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Bal felső sarkában apró felületi sérüléssel. 30x21 cm 3244421
10478
479
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Őszi hangulat. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 26x15 cm
3246454
10479
479
Nolipa István Pál (1907-1986): Szigethalom-alsó (állomás?), 1943. Tus, papír. Jelzett. 22x20,5 cm
3185265
10480
479
Nyergesi János (1895-1982): Távolban a falu, 1917. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Hajtásnyommal. 19,5x24 cm.
3264045
10481
479
Nyújtó László (-): Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3137840
10482
479
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 18/22. 25x14,5 cm
3244844
10483
479
19000
Nolipa István Pál (1907-1986): Csendélet körtékkel. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 24x30,5 cm. 3244382
10484
479
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti fák. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 11x5,5 cm
3244378
10485
479
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Az út. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 8x6 cm
3251308
10486
479
Molnár C. Pál (1894-1981): Bál után. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
3251302
10487
479
Molnár C. Pál (1894-1981): Rendőr. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF