Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263925
10451
479
Mihály István (1886-1970): Halászok. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Mihály István autográf ajánlásával. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31x42,5 cm 3263930
10452
479
Mihály István (1886-1970): Udvar. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fakeretben, 22,5x31,5 cm
3263944
10453
479
Mihály István (1886-1970): Női arckép. Olaj, karton jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 40x31,5 cm
3144292
10454
479
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 24/50. 50x39 cm 3245183
10455
479
Merényi Rudolf (1893-1957): Női portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm
3243552
10456
479
15000
Mogyoró István (1941-): Berni pásztorkutya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm
3243560
10457
479
15000
Mogyoró István (1941-): Fürdőző női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
3144759
10458
479
Madácsy István (1965-): Flabrum ultimum IV., 1999. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 9/10 számozással. 22x38 cm
3091146
10459
479
14000
Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm.
2664292
10461
479
14000
3189965
10462
479
Markó Ernő (1868-1945): Téli táj. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×39 cm 3073311
10463
479
38000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF