Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Mihály István (1886-1970): Halászok. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Mihály István autográf ajánlásával. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31x42,5 cm
10451.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mihály István (1886-1970): Udvar. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fakeretben, 22,5x31,5 cm
10452.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mihály István (1886-1970): Női arckép. Olaj, karton jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 40x31,5 cm
10453.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 24/50. 50x39 cm
10454.

Rufpreis:
4 000 HUF

Merényi Rudolf (1893-1957): Női portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm
10455.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mogyoró István (1941-): Berni pásztorkutya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm
10456.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Mogyoró István (1941-): Fürdőző női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
10457.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Madácsy István (1965-): Flabrum ultimum IV., 1999. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 9/10 számozással. 22x38 cm
10458.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm.
10459.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10461.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Markó Ernő (1868-1945): Téli táj. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×39 cm
10462.

Rufpreis:
5 000 HUF

10463.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF