Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Edvi Illés Aladár (1870-1958): A Toblachi-tó. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Felületi sérülésekkel. Vetemedett Dekoratív fakeretben. 23x33,5 cm
10206.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Emőd Aurél (1897-1958): Freskófestő. Akvarell, papír. Jeletzve jobbra lent. Üvegezett keretben MNG pecséttel a hátoldalon 48x40 cm
10207.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10208.

Rufpreis:
12 000 HUF

Emanuel Béla (1879-1976): Jézus és társai (bibliai jelenet), 1968. Lavírozott tus, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 33×50 cm.
10209.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10210.

Rufpreis:
12 000 HUF

10211.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10212.

Rufpreis:
3 000 HUF

E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Capri, 1907. Gouache, karton. 38x26 cm
10213.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Egresi Zsuzsa (1954-): Udvarló. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 9,5x6,5 cm
10214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egresi Zsuzsa (1954-): Portréfestő. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 6,5x6,5 cm
10215.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Eigel István (1922-2000): Női portré. Tus, papír, jelzett. 33,5x24 cm
10216.

Rufpreis:
1 400 HUF

Élesdy István (1912-1987): Szentgyörgyhegy-Szigliget (Balatonfelvidék). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×37 cm
10217.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF