Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10181.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Duray Tibor (1912 - 1988): Kertek alján. Tempera, farost, jelezve jobbra lent: Duray T.. 14,5x17 cm.
10182.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Duray Tibor (1912 - 1988): (...) növények. Rézkarc, papír, jelzett, 20x24 cm.
10183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Öreg francia király. Litho, karton, jelzett, sorszámozott, 66/130. Folttal. 48x33 cm
10184.

Rufpreis:
5 000 HUF

Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Hej páva, hej páva. Litho, karton, jelzett, sorszámozott, 66/130. Folttal. 48x33 cm
10185.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dániel Kornél Miklós (1923-2002): Harc. Linó. jelzett. Üvegezett keretben 34x48 cm
10186.

Rufpreis:
5 000 HUF

Milan Dobes (1929-): Találkozások (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. lapméret 60x70 cm / screenprint on paper, signed, numbered (20/55)
10187.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 11 db mű: Városképek és utcarészletek (Jeruzsálem, Jaffa, Hollóháza, Zadar), absztrakt kompozíciók, stb. Klf. technikák (filctoll, ceruza, stb.) papír v. hártyapapír, részben jelzett, 15,5x26,5 és 30x21 cm közötti méretekben
10188.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mircia Dumitrescu (1941-): Ringlispíl (cím nélkül), 2005. Aquaforte, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 20x25 cm
10189.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Duliskovich Bazil (1969-): Játék, 2006. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/V számozással. Lapméret: 50x35 cm
10190.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dévay Andor (1883-?): Kislány, Párizs, 1912 (szecessziós/art nouveau grafika). Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (No. 3). Kissé foltos. Antik, üvegezett, sérült fakeretben. 39x29 cm
10191.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 9/35 számozással. 35x24 cm
10192.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF