Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144303
10194
479
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 7/35 számozással. 35x24 cm
3106971
10195
479
90000
3189311
10196
479
Dóra István (1932-): Kalapos portréja. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldali felirat szerint kiállítva: Csók Galéria, 2001, Bp. Dekoratív, üvegezett keretben. 50x50 cm. 3034421
10197
479
1924804
10198
479
1924813
10199
479
3150873
10200
479
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Enteriőr (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
3203535
10201
479
Derszig Eti (1948-) Sopron, Új utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 30x45 cm
3209489
10202
479
170000
3227718
10203
479
Duray Tibor (1912-1988): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×32 cm 3228888
10204
479
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Boci. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 16×23,5 cm
3248985
10205
479
Égerházi László (-): Rózsa kék üvegben. Olaj, farost, jelezev jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben. 30x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF