Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3228556
10169
479
Csóka Imre (-): Pipázó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×24,5 cm
3192595
10170
479
Csehi János (1952-1998): Vízipisztoly (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 15×11 cm.
3154292
10171
479
9500
Csongor József (?-?): Téli erdő, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 51×61 cm 2884723
10172
479
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes gesztusok, 1980. Olaj, karton, jelezve középen lent. 49x58,5 cm 2884757
10173
479
2404989
10174
479
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett.Sérült. Hungarocellre kasírozva, 42x29,5 cm
3192598
10175
479
Csehi János (1952-1998): Szerelmespár (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5×14,5 cm.
2884731
10176
479
3061102
10177
479
32000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
3203492
10178
479
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Lovak, Olaj, farost, jelzett. Fakeretben kereten kis sérüléssel , 38x48 cm
3203488
10179
479
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Lovak, Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 38x48 cm 3192590
10180
479
Csehi János (1952-1998): Fegyverek, katonák (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×11,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF