Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3224017
10144
479
Bardócz Árpád (1882-1938): Viadukt, 1916. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x31,5 cm 3228801
10145
479
Bogdándy György (1932-): Dáliák. Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. 50x37,5 cm. Dekoratív fakeretben.
3228367
10146
479
Biai-Föglein István (1905-1974): Tisztás a szigetcsúcson. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 24×29 cm 3202883
10147
479
2200
Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel 19x29 cm
3202848
10148
479
Bereznyei István (1951): Alattyáni részlet. Olaj, vászon, farostra kasírozva. 30x42 cm Keretben.
3208722
10150
479
4200
Butak András (1948-2021): Black Mount. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 3208718
10151
479
Benes József (1938-2017): Dunapart. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208155
10152
479
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút. Rézkarc, hártyapapír, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel jelzett, lap alján hajtásnyommal, 29,5x39,5 cm
3208146
10153
479
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, 13x33,5 cm
3192597
10154
479
Csehi János (1952-1998): Kőmives Kelemen (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 10×7 cm.
3193962
10155
479
Cs. Nagy András (1927-2009): Csendélet. Olaj, kollázs, farost, jelezve balra lent. 65×54 cm
3251923
10156
479
Csavlek András (1942- ): Lány portré, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF