Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3155944
10269
479
Gonda Margit (?-): Tájkép. Akvarell, papír, dekoratív keretben 31x49 cm
3155233
10270
479
24000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm néhány centis, képet nem érő törésnyommal / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
3143389
10271
479
3200
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A debreceni Református Kollégium épülete, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×12 cm
3223462
10272
479
Gáspárdy Armand (működött a XX. sz. elején): Romantikus táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 45×60 cm 3268128
10273
479
Görög Rezső (1930-): Út az Alföldön. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 29x39 cm Üvegezett keretben
3263287
10274
479
Gimes Lajos (1886-1945): Falusi ház, Olaj, vászon, jelzett, felületi sérüléssel, keretben 39x47 cm 3268802
10275
479
15000
Gross Arnold (1929-2015): Örömünnep. Ofszet nyomat, papír, jelzett 24x37 cm
3269810
10276
479
Gubis Mihály (1948-2006): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, számozott (140/200), 29,5x21 cm
3272484
10277
479
Győri István (1957 - ): Az erdő misztériuma (cím nélkül). Pasztell, karton, jelzett, 100×70 cm
3266983
10278
479
Gácsi Mihály (1926-1987): Vízparton. Színes linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat. 30x51 cm. Lap széle kissé foltos 3266950
10279
479
15000
Gácsi Mihály (1926-1987): Az urak bosszúja (Dózsa-sorozat), 1972. Linómetszet, papír. Jelzett. 33x51 cm. 2888601
10280
479
Stefan Grecu (?-?): Tavasz. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF