Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Gonda Margit (?-): Tájkép. Akvarell, papír, dekoratív keretben 31x49 cm
10269.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm néhány centis, képet nem érő törésnyommal / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10270.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A debreceni Református Kollégium épülete, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×12 cm
10271.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gáspárdy Armand (működött a XX. sz. elején): Romantikus táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 45×60 cm
10272.

Rufpreis:
12 000 HUF

Görög Rezső (1930-): Út az Alföldön. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 29x39 cm Üvegezett keretben
10273.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gimes Lajos (1886-1945): Falusi ház, Olaj, vászon, jelzett, felületi sérüléssel, keretben 39x47 cm
10274.

Rufpreis:
12 000 HUF
11

Gross Arnold (1929-2015): Örömünnep. Ofszet nyomat, papír, jelzett 24x37 cm
10275.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gubis Mihály (1948-2006): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, számozott (140/200), 29,5x21 cm
10276.

Rufpreis:
6 000 HUF

Győri István (1957 - ): Az erdő misztériuma (cím nélkül). Pasztell, karton, jelzett, 100×70 cm
10277.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gácsi Mihály (1926-1987): Vízparton. Színes linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat. 30x51 cm. Lap széle kissé foltos
10278.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Az urak bosszúja (Dózsa-sorozat), 1972. Linómetszet, papír. Jelzett. 33x51 cm.
10279.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10280.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF