Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Für Emil (1967-): "Promenade", 2018. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/50). 33×23,5 cm
10244.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10246.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10247.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10248.

Rufpreis:
8 000 HUF

10249.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10250.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10251.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10252.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétáló a dombok között. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 41×29,5 cm
10253.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Pletyka. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 35x26 cm.
10254.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Kék álmok városa. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Körbevágva. 30x48 cm.
10255.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Brüsszeli vasárnap. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x30 cm.
10256.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF