Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Formanek Barbara (1976-): Balatonfűzfő, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással, 32×16 cm
10231.

Rufpreis:
1 000 HUF

10232.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fegyó Béla (1943-): Vízparti táj. Olaj, fa, jelzett, fakeretben, 31×40 cm
10233.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Fontos Sándor (1920-1991): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25x70 cm
10234.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 50x35 cm
10235.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10236.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Frank Frigyes (1890-1976): Arckép. Nyomat, papír. Jelzett. 29x20 cm. Üvegezett fakeretben.
10237.

Rufpreis:
4 000 HUF

Felsmann Tamás (1956-): Erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x40 cm Képcsarnokos címkével
10238.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fenyvesi Márta (1956 - ): Titoktudók. Vegyes technika, olaj, akvarell, tus, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 15x10,5 cm
10239.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Fenyvesi Márta (1956 - ): Meglepetés. Vegyes technika, olaj, akvarell, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 20x15 cm
10240.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Földes Vilmos (1942-): Célvilágítás (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×20 cm.
10242.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Fábián Zoltán (1976-): DE-Mikor-V/01. Vegyes technika, papír jelzett és Fábián Zoltán autográf ajándékozási soraival a hátoldalán. 50x50 cm
10243.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF