Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135398
10231
479
Formanek Barbara (1976-): Balatonfűzfő, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással, 32×16 cm
3018249
10232
479
3228312
10233
479
6500
Fegyó Béla (1943-): Vízparti táj. Olaj, fa, jelzett, fakeretben, 31×40 cm 3268302
10234
479
Fontos Sándor (1920-1991): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25x70 cm 3271726
10235
479
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 50x35 cm
3271713
10236
479
3270317
10237
479
Frank Frigyes (1890-1976): Arckép. Nyomat, papír. Jelzett. 29x20 cm. Üvegezett fakeretben.
3269172
10238
479
Felsmann Tamás (1956-): Erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x40 cm Képcsarnokos címkével
3269833
10239
479
15000
Fenyvesi Márta (1956 - ): Titoktudók. Vegyes technika, olaj, akvarell, tus, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 15x10,5 cm
3269834
10240
479
15000
Fenyvesi Márta (1956 - ): Meglepetés. Vegyes technika, olaj, akvarell, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 20x15 cm
3192545
10242
479
Földes Vilmos (1942-): Célvilágítás (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×20 cm.
3266776
10243
479
9500
Fábián Zoltán (1976-): DE-Mikor-V/01. Vegyes technika, papír jelzett és Fábián Zoltán autográf ajándékozási soraival a hátoldalán. 50x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF