Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Bereznay Péter (1955-): Töredék (cím nélkül). Ofszet, papír jelzett, számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben a szentendrei Művésztelepi Galériában megrendezett kiállítás alkalmából kiadott mappából.
10106.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bubelényi László (1953-2018): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10107.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Boros Attila (1971-): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett. 40×38 cm
10108.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Boros Attila (1971-): Kilátás tengerre. Vegyes technika, papír, jelzett. 39,5×38 cm
10109.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

B. Hajdú László (1926-1998): Falusi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 24,5×35 cm
10110.

Rufpreis:
5 000 HUF

B. Hegedűs Piros(1962-): Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 44x54 cm
10111.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Borsos Miklós (1906-1990): Repülj hajóm, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×39 cm
10112.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bálint Endre (1914-1986): Szentendrei motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 70x50 cm.
10114.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Barta István (1892-1976): Út a végtelenbe. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x21 cm
10115.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Barta István (1892-1976): Gesztusok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22x29 cm
10116.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Barta István (1892-1976): Kék-fekete kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x12,5 cm
10117.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Barta Mária (1897-1969): Színes formák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x17 cm
10118.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF