Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3266756
10106
479
Bereznay Péter (1955-): Töredék (cím nélkül). Ofszet, papír jelzett, számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben a szentendrei Művésztelepi Galériában megrendezett kiállítás alkalmából kiadott mappából.
3264882
10107
479
28000
Bubelényi László (1953-2018): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
3264563
10108
479
15000
Boros Attila (1971-): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzett. 40×38 cm
3264559
10109
479
14000
Boros Attila (1971-): Kilátás tengerre. Vegyes technika, papír, jelzett. 39,5×38 cm
3264060
10110
479
B. Hajdú László (1926-1998): Falusi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 24,5×35 cm
3263961
10111
479
B. Hegedűs Piros(1962-): Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 44x54 cm
3267514
10112
479
Borsos Miklós (1906-1990): Repülj hajóm, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×39 cm 3260449
10114
479
44000
Bálint Endre (1914-1986): Szentendrei motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 70x50 cm.
3251860
10115
479
19000
Barta István (1892-1976): Út a végtelenbe. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x21 cm
3251856
10116
479
19000
Barta István (1892-1976): Gesztusok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 22x29 cm
3251853
10117
479
Barta István (1892-1976): Kék-fekete kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29x12,5 cm 3251800
10118
479
34000
Barta Mária (1897-1969): Színes formák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF