Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Božidar Jušić (1929-2016): Mercutio, 2001. Computer print, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 3/25 számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x47,5 cm
10365.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jurida Károly (1935-2009): Önéletrajz, 1983. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (5/20). Paszpartuban. 23x37 cm
10366.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1994. Szitanyomat, papír, jelzett. 19/100 számozással. 22x85 cm margón a képet nem érő gyűrődéssel
10367.

Rufpreis:
8 000 HUF

10368.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kornis György (1927-2011): Őszi rét. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 46x77 cm
10369.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kövér Gyula (1883-1972): Karikatúra. Boldva, 1920 Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x15 cm
10370.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kövér Gyula (1883-1972): Portré. Boldva, 1920 Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x15 cm
10371.

Rufpreis:
12 000 HUF

10372.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kósza Sipos László (1943-1989): Geometria (cím nélkül). Litográfia, papír, jelezve jobbra fent, 48×38 cm
10373.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kósza Sípos László (1943-1989): Kert. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 11/20 46x36 cm
10374.

Rufpreis:
4 000 HUF

Keleti Jenő, ifj. (1943-): Nyárfás. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/16), 21×30 cm
10375.

Rufpreis:
2 800 HUF

Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/IX. számozással. 27,5x18,5 cm
10376.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF