Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263835
10365
479
Božidar Jušić (1929-2016): Mercutio, 2001. Computer print, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 3/25 számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x47,5 cm
3211895
10366
479
4200
Jurida Károly (1935-2009): Önéletrajz, 1983. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (5/20). Paszpartuban. 23x37 cm
3223545
10367
479
Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1994. Szitanyomat, papír, jelzett. 19/100 számozással. 22x85 cm margón a képet nem érő gyűrődéssel
3145782
10368
479
3400
3272767
10369
479
28000
Kornis György (1927-2011): Őszi rét. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 46x77 cm
3272772
10370
479
Kövér Gyula (1883-1972): Karikatúra. Boldva, 1920 Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x15 cm
3272771
10371
479
Kövér Gyula (1883-1972): Portré. Boldva, 1920 Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x15 cm
3230905
10372
479
28000
3186712
10373
479
4400
Kósza Sipos László (1943-1989): Geometria (cím nélkül). Litográfia, papír, jelezve jobbra fent, 48×38 cm
2669956
10374
479
Kósza Sípos László (1943-1989): Kert. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 11/20 46x36 cm
2903835
10375
479
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Nyárfás. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/16), 21×30 cm
3133598
10376
479
Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/IX. számozással. 27,5x18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF