Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268123
10608
479
Robert Schwartz (1947 - 2000): Absztrakt akt. Litográfia, papír. Jelzett, sorszámozott 7/15. Dekoratív keretben (kissé karcos). 37x52 cm
3268188
10609
479
24000
Seres János (1920-2004): Város a hegyoldalban. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 34x45 cm
2912553
10610
479
Sostarics Lajos (1896-1968): Városligeti-tó. Szén, papír, jelzés nélkül, 14×18,5 cm
3269360
10611
479
60000
Scholz Erik (1926-1995): Park. Olaj, vászon, jbl.: Scholz. 70x90 cm, Kissé sérült keretben. Hátoldalán Képcsarnok címkével. 3266935
10612
479
Somogyi Győző (1946-): Kőszeg. Szitanyomat, papír. Jelzett. 21,5x39,5 cm. Sarkaiban rajzszög ütötte apró lyukakkal, máskülönben jó állapotban. 3263864
10613
479
9500
Sügér Zsuzsa (1939-): Munka utáni csend. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm 3263833
10614
479
28000
Vito Scamarcia (-): Fiore binaco, 2013. vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán. 49x69 cm
3263836
10615
479
Sáros András Miklós (1945-): Parázs, 1994. Színes fametszet, papír. Jelzett. 5/30 számozással. Üvegezett fakeretben. 35x42 cm
3263808
10616
479
Ivo Saliger (1897-1984): Az orvos, a lány és a halál. Színes rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, sérült, foltos. 69,5x52 cm
3226932
10617
479
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Kora tavaszi hangulat. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és kiállítási raglappal. Apró felületi sérülésekkel. 36x51 cm. 3256004
10618
479
Samu Hajnalka (?-): Sailing (vitorlások). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 38x55 cm
3144283
10619
479
Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (I/VIII), 28×21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF