Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3222827
10596
479
3229777
10597
479
28000
Ruzicskay György (1896-1993): Őszi táj. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1950-60 körüli címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26,5×32 cm
3228309
10598
479
Remsey Jenő (1885-1970): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 31×31 cm
3224799
10599
479
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett fakeretben, 17×23 cm 3209505
10600
479
Atrhur Rose (18891-1974) Markt Coburg. Rézkarc, papír, 16x24 cm Üvegezett keretben 3208176
10601
479
Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×22,5 cm
3208264
10602
479
Remsey Jenő (1885-1970): Erdei út, rézkarc, papír, jelzett, 21×28 cm
3080339
10603
479
Scholtz Robert Friedrich Karl (1877-1966): Magyar kocsis portréja., Cinkográfia. papír. Jelzett. 45x35 cm DEDIKÁLT Bottka Miklós (1876 - 1941) festőművésznek Szélén a képet nem érintő beszakadásokkal 3268117
10604
479
Robert Schwartz (1947 ? 2000): Absztrakt akt. Litográfia, papír. Jelzett, sorszámozott 7/15. Dekoratív keretben. 37x52 cm
3268120
10605
479
Robert Schwartz (1947 ? 2000): Absztrakt akt. Litográfia, papír. Jelzett, sorszámozott 7/15. Dekoratív keretben (kissé karcos). 37x52 cm
3268122
10606
479
Robert Schwartz (1947 - 2000): Absztrakt akt. Litográfia, papír. Jelzett, sorszámozott 7/15. Dekoratív keretben (kissé karcos). 37x52 cm
3268124
10607
479
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF