Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3267663
10572
479
Rau Tibor (1934-2009): Szabálytalan fejes gól (futball karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Ludas Matyi Hírlapban megjelent. 21x22 cm
3263902
10573
479
Révész Imre (1859-1945): Pipázó juhász kutyájával. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 45×33 cm 3258575
10574
479
Réti Zoltán (1923-2018): Utcarészlet (Balassagyarmat?), 1958. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 37×52,5 cm 3258580
10575
479
19000
Réti Zoltán (1923-2018): Érsekvadkerti utcarészlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 39,5×58 cm 3258685
10576
479
Réti Zoltán (1923-2018): Virágok. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 57×37,5 cm 3256170
10577
479
Rauscher Lajos (1845-1914): Táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 5x12 cm 3259304
10578
479
Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanumányok. Ceruza, papír. Egyik jelzett. Kissé foltos. 36x22,5 és 47x36,5 cm
3244252
10579
479
28000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Táncosnő. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 135×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3272435
10580
479
3800
Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton paszpartuban, 31×25 cm 3160436
10581
479
50000
Bill Rane (1927-2005): Csendélet, 2003. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x60 cm / Bill Rane (1927-2005), American painter: Still life, 2003. Oil on canvas. Signed lower right. Framed. 70x60 cm
3119466
10582
479
Rác András (1926-2013): Város (mozaikterv). Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 33x56 cm Szélén gyűrődéssel
2982903
10583
479
Rácz András (1926-2013): Kompozíció vörössel. Akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF