Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Rau Tibor (1934-2009): Szabálytalan fejes gól (futball karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Ludas Matyi Hírlapban megjelent. 21x22 cm
10572.

Rufpreis:
6 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Pipázó juhász kutyájával. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 45×33 cm
10573.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Zoltán (1923-2018): Utcarészlet (Balassagyarmat?), 1958. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 37×52,5 cm
10574.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Réti Zoltán (1923-2018): Érsekvadkerti utcarészlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 39,5×58 cm
10575.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Réti Zoltán (1923-2018): Virágok. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 57×37,5 cm
10576.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rauscher Lajos (1845-1914): Táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 5x12 cm
10577.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanumányok. Ceruza, papír. Egyik jelzett. Kissé foltos. 36x22,5 és 47x36,5 cm
10578.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Táncosnő. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 135×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10579.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton paszpartuban, 31×25 cm
10580.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10581.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rác András (1926-2013): Város (mozaikterv). Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 33x56 cm Szélén gyűrődéssel
10582.

Rufpreis:
8 000 HUF

10583.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF