Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263342
10717
479
28000
Virág Éva (1957-): Velencei hidak. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x80 cm
3270905
10718
479
24000
Vass Elemér (1887-1957): Napraforgós csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Felületi sérülésekkel. 65x49 cm Keretben
3271404
10719
479
Vinkler László (1912-1980): Női akt. Ceruza, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, Üvegezett dekoratív fa keretben 33x20 cm
3253501
10720
479
9500
Vértes Marcell (1895-1961): Parkban (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
3253506
10721
479
9500
Vértes Marcell (1895-1961): Pincér (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
3264885
10722
479
15000
Velivok, Sergej Ivanovics (-), orosz festő: Tél Mihajlovoban, 1989. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x80 cm 3264421
10723
479
Tommy Vig (1938-): Fantázia. Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 50x60x13 cm
3263731
10724
479
Vén Zoltán (1941-): "Hippokrates, Salenos, Paracelsus asszisztálnak egy aranyértműtéthez Dr. von Mayernek. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XII számozással, 15x22 cm 3243631
10725
479
Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki hajóépítés (Balaton), 1955. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 35×46,5 cm 3272410
10726
479
Varga József (1922-2021): Búbánatvölgyi házak (Esztergom környéke), 1990. Akvarell, pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 43,5x61 cm. 3263348
10727
479
60000
Zsótér Ákos (1895 - 1983): Hamburgi kikötő, Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, felületi reprdésekkel, sérüléssel 50x60 cm 3270403
10728
479
Zubor Rezső (?-?): Madonna. Olaj,vászon, Jelzett. Sérült fakeretben. 50x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF