Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Virág Éva (1957-): Velencei hidak. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x80 cm
10717.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vass Elemér (1887-1957): Napraforgós csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Felületi sérülésekkel. 65x49 cm Keretben
10718.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vinkler László (1912-1980): Női akt. Ceruza, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, Üvegezett dekoratív fa keretben 33x20 cm
10719.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vértes Marcell (1895-1961): Parkban (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
10720.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vértes Marcell (1895-1961): Pincér (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
10721.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Velivok, Sergej Ivanovics (-), orosz festő: Tél Mihajlovoban, 1989. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x80 cm
10722.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Tommy Vig (1938-): Fantázia. Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 50x60x13 cm
10723.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vén Zoltán (1941-): "Hippokrates, Salenos, Paracelsus asszisztálnak egy aranyértműtéthez Dr. von Mayernek. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XII számozással, 15x22 cm
10724.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Varga Mátyás (1910-2002): Siófoki hajóépítés (Balaton), 1955. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 35×46,5 cm
10725.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga József (1922-2021): Búbánatvölgyi házak (Esztergom környéke), 1990. Akvarell, pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 43,5x61 cm.
10726.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsótér Ákos (1895 - 1983): Hamburgi kikötő, Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, felületi reprdésekkel, sérüléssel 50x60 cm
10727.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zubor Rezső (?-?): Madonna. Olaj,vászon, Jelzett. Sérült fakeretben. 50x39 cm
10728.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF