Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3116697
10741
479
24000
Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható).
3110105
10742
479
cca 1970 Vinkler László (1912-1980): Európa elrablása. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 35x47 cm
3188923
10743
479
Vigh István (1936-): Japánakác a szarvasi arborétumból. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm
3138508
10744
479
Varga Krisztina (1970): Fények és árnyak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 6/8 számozással. 31x23,5 cm 3209770
10745
479
3209773
10746
479
3145136
10747
479
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 17,5×15 cm
3227908
10748
479
8500
Vincze László (1934-2020): Hölgyek. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14 cm
2927916
10749
479
3202826
10750
479
3800
Váczi Lajos: Töredezett dorozsmai szélmalom. Tempera, olaj, 37x50 cm
3209753
10751
479
3209756
10752
479
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 22,5×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF