Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49x30,5 cm
10765.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Würtz Ádám (1927-1994): Oklevél (zenélő lány hárfával), 1974. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap alján Würtz ádám autográf soraival, 23×18 cm
10766.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zórád Géza (1896-1959): Templombelső, 1937. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 44x45 cm
10767.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zádor István (1882-1963): Kastélyenteriőr festményekkel. Rézkarc, papír, jelzett, 35x27 cm.
10768.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10769.

Rufpreis:
2 800 HUF

Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 17×15 cm
10770.

Rufpreis:
4 000 HUF

10772.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/22), 23x35 cm
10773.

Rufpreis:
2 800 HUF

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote, 2020. Tus, papír, jelzett, 25×35 cm
10774.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wolsky András (1969-): A láthatatlan rendszer felsejlő dinamikája, 2017. Akril, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 50x40 cm. / acrylic on paper. Signed. With autograph description on the reverse. Framed. 50x40 cm
10775.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Zalavári József (1955-): Colour dialog XXIII., 2023. Alumínium eloxal. Jelzett a hátoldalán. 56x47 cm. / aluminium eloxal, signed on the reverse
10776.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

10777.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF