Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161436
10524
479
Olajos György (1953-): Színes formák (cím nélkül). Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, sérült, 35×9,5 cm.
3253157
10525
479
Olajos György (1953-): olvashatatlan címmel (Zizi?). Ceruza, papír, jelzett, plexiüvegezett fakeretben, 7x4 cm
2766391
10526
479
2948719
10527
479
Olexa József (1960-): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi nyomat, üvegezett fakeretben, 20×20 cm
2948735
10528
479
Olexa József (1960-): Erdei tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, egyszeri nyomat, üvegezett keretben, 33×20 cm
2944339
10529
479
3200
Olexa József (1960-): Dunai sziget. Rézkarc, papír, jelzett, egyszeri nyomat, üvegezett keretben, 20×50 cm
2944335
10530
479
2948725
10531
479
Olexa József (1960-): Pirkadat (Dawning). Rézkarc, papír, jelzett, egyedi nyomat, üvegezett keretben, 34×20 cm
3213851
10532
479
17000
Oszoli Piroska (1919-2017): Elhagyott tanya. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm 3208886
10533
479
Olajos György (1953-): Resurrection. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3251006
10534
479
Pintér József (1922-2002): Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. 50x70 cm Fakeretben. 3223449
10535
479
Pirchala Imre (1904-1984): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 38,5×28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF