Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144304
10401
479
4800
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 22/22 számozással. 29x21 cm lap széli beszakadással, gyűrődéssel
3133689
10402
479
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 12/22 számozással. 27,5x35 cm
3242704
10403
479
Kun Sarolta (1990-): Gém, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm 3272415
10404
479
Kastaly István (1892-1991): Írnok. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben, 46,5x32,5 cm 3138214
10405
479
Kapussy György (1903-1986): Napfényes táj, 1929. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 66x80 cm
2782108
10406
479
3200
3057046
10407
479
Kákonyi István (1917-1993): Izzó nap, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm
3155911
10408
479
Kőhegyi Gyula (1933-):Sziklás táj viadukttal. Színes linó, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 21×28 cm
3032390
10409
479
24000
Kelle Antal (1953-): Twisted, 2021. Kollázs, karton, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 26,5x21 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Antal Kelle (1953-): Twisted, 2021. Collage. Signed, numbered (0 1/1). Framed. 26x21 cm. Unique, collector"s piece!
3185379
10410
479
90000
Koppány Attila (1947-): Hildegard, 2021. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 58x25 cm.
3206358
10411
479
60000
Knyihár Amarilla (1977): Vízpart V. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
3145769
10412
479
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 14x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF