Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10464.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm
10465.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög IV., 1949 Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24 cm
10466.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10467.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10468.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Makláry Kálmán ( 1947-): Az est színei, 1993. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, dekoratív fakeretben. 40×50 cm
10469.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Martinek József (1904-1996): II. világháborús hadifogoly tisztitábor látképe, 1945. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x40 cm.
10470.

Rufpreis:
12 000 HUF

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 34/50. 50x39 cm
10471.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 47/50, szakadással, 50x39 cm
10472.

Rufpreis:
6 000 HUF

Markó Erzsébet (1947-): Táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm
10473.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nyári Lóránt (1928-1982): Karácsony. Betlehem. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 6x16 cm
10474.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Helyek között. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben 35x48 cm
10475.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF