Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111767
10464
479
55000
3170351
10465
479
50000
Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm
3050589
10466
479
22000
Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög IV., 1949 Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24 cm
3073295
10467
479
38000
3208881
10468
479
3200
3208562
10469
479
9500
Makláry Kálmán ( 1947-): Az est színei, 1993. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, dekoratív fakeretben. 40×50 cm 3224178
10470
479
Martinek József (1904-1996): II. világháborús hadifogoly tisztitábor látképe, 1945. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x40 cm.
3140969
10471
479
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 34/50. 50x39 cm
3136656
10472
479
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 47/50, szakadással, 50x39 cm
3229781
10473
479
50000
Markó Erzsébet (1947-): Táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm
3270733
10474
479
Nyári Lóránt (1928-1982): Karácsony. Betlehem. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 6x16 cm 3268130
10475
479
36000
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Helyek között. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben 35x48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF