Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 127

Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán kis törésnyommal.
19072.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Jenő: A Soproni Városszépítő Egyesület története 1869-1984. Sopron, 1984, Soproni Szemle. Kiadói papírkötés.
19073.

Rufpreis:
1 800 HUF

Török András: Budapest könyv avagy Simplicissimus szerint a világ. Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp., 2012, Park. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
19074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Halálának századik évfordulójára írta - -. Bp., 1942. Vörösváry. Fekete-fehér képekkel. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel.
19075.

Rufpreis:
1 600 HUF

19076.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19077.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19078.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19079.

Rufpreis:
3 000 HUF

19080.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kurucz Katalin: A nyíri Mezőség neolitikuma. Jósa András Múzeum Kaidványai 28. Nyíregyháza, 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19081.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19082.

Rufpreis:
2 000 HUF

19083.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF