Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 127

Soproni vezető utcanévjegyzékkel és a Soproni hegység térképe. Szerk.: Seidl János Ferenc. (Sopron), 1943, magánkiadás (Goldschmied S.-ny.), 64 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. Térkép nélkül!
19096.

Rufpreis:
1 400 HUF

Badiny Jós Ferenc: Az esztergomi -Ister-gami- oroszlánok titka. Bp., 1996, Inter Leones Kiadó. Szövegközi ceruzás jegyzetekkel. Kiadói papírkötésben.
19097.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db várakkal kapcsolatos kötet: Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991. Zrínyi. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben + Zolnay László: A budai vár. Bp., 1981, Gondolat. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben + Czeglédy Ilona: A diósgyőri vár. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
19098.

Rufpreis:
1 000 HUF

-  Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19099.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország. Panoráma Útikönyvek. Szerk.: Borsai Lipótné. Bp., 1978, Panoráma. Térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
19100.

Rufpreis:
1 200 HUF

19101.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pekár Gyula: Délen és éjszakon. [A borítón: Délen és északon.] II. kötet. Bp., 1898, Athenaeum, 8+222+1 p.+19 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, egy lap hiánnyal.
19102.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csapó György: Európai pillanatok. DEDIKÁLT! "Világjárók" 38.  Bp., 1964., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19103.

Rufpreis:
1 400 HUF

The golden book of Amsterdam. 2004, Bonechi, papírkötés, angol nyelven.
19104.

Rufpreis:
1 600 HUF

Martin Gerlach (szerk.): Nürnberg : Ein Rundgang in Bildern. Lipcse és Bécs, é.n. (1915-20 k.), Gerlach & Weidling.127 p. Német, francia és angol nyelven. Fekete-fehér képekkel, Nürnbergről, Fürthről, Ansbachról készült fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, előzéklap és címlap kissé sérült, néhány kevés lap kissé foltos.
19105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói, enyhén sérült papír védőborító.
19106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar világörökség. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Bp., 2003, Officina' 96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19107.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF