https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Falusy Nándor: Az élet beszél. hn.,1940, Szerzői,(Miskolc, Ludvig István-ny.) 74. laptól: "Magyar városok portréi" (visszacsatolt felvidéki városok is) helytörténeti írások. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
19108.

Falusy Nándor: Az élet beszél. hn.,1940, Szerzői,(Miskolc, Ludvig István-ny.) 74. laptól: "Magyar városok portréi" (visszacsatolt felvidéki városok is) helytörténeti írások. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szirbik Miklós:  Makó várossának közönséges és az abban lévő reformata ekklé'siának különös leírása. Szirbik Miklós prédikátor által 1835/6 eszt[endőben]. Sajtó alá rendezte: Eperjesi Kálmán. Makó, 1926. Makói Friss Ujság Nyomda- és Lapkiadóvállalat. 1 t. (címképen a szerző hártyapapírral védett portréja) + 104 p. Egyetlen kiadás. Szirbik Miklós (1781-1853) makói református lelkész helytörténeti és egyháztörténeti dolgozata társadalomtörténeti szempontból is forrásértékűnek mondható dokumentumokat közöl, oldalszámozáson belül a város térképvázlatával. Példányunk fűzése meggyengült. Fűzve, Csanád vármegye címerével illusztrált, sérült kiadói borítóban, gerinc nélkül, a fedőborítók elváltak a könyvtesttől. Nagyrészt felvágatlan példány.
1
19109.

Szirbik Miklós: Makó várossának közönséges és az abban lévő reformata ekklé'siának különös leírása. Szirbik Miklós prédikátor által 1835/6 eszt[endőben]. Sajtó alá rendezte: Eperjesi Kálmán. Makó, 1926. Makói Friss Ujság Nyomda- és Lapkiadóvállalat. 1 t. (címképen a szerző hártyapapírral védett portréja) + 104 p. Egyetlen kiadás. Szirbik Miklós (1781-1853) makói református lelkész helytörténeti és egyháztörténeti dolgozata társadalomtörténeti szempontból is forrásértékűnek mondható dokumentumokat közöl, oldalszámozáson belül a város térképvázlatával. Példányunk fűzése meggyengült. Fűzve, Csanád vármegye címerével illusztrált, sérült kiadói borítóban, gerinc nélkül, a fedőborítók elváltak a könyvtesttől. Nagyrészt felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye emlékei. Összegyűjtötte: - -. Bp. 1931, Stádium, 28 (zsínórfűzéssel) p.+ 23 (részben színes, de nagyrészt fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói sérült papírmappában, egy-két lap sarkán szamárfüllel.
1
19110.

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye emlékei. Összegyűjtötte: - -. Bp. 1931, Stádium, 28 (zsínórfűzéssel) p.+ 23 (részben színes, de nagyrészt fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói sérült papírmappában, egy-két lap sarkán szamárfüllel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
1
19111.

1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19112.

Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
1
19113.

A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
1
19114.

Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992 Matyóföld. A mezőkövesdi Városi Közösségi Ház irodalmi és néprajzi munkaközösségének évkönyve. Szerk.: Kiss Gyula.
1
19115.

1992 Matyóföld. A mezőkövesdi Városi Közösségi Ház irodalmi és néprajzi munkaközösségének évkönyve. Szerk.: Kiss Gyula.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balogh György: Eger története. Eger, 1954, Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés,
1
19116.

Balogh György: Eger története. Eger, 1954, Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek. Kastaly Károly és Tulok Ferenc fotóival. Magyarországi Műemlékek. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19117.

Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek. Kastaly Károly és Tulok Ferenc fotóival. Magyarországi Műemlékek. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.
1
19118.

A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 
A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.
1
19119.

A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse